دریافت تلفنی نوبت 33131254-013

ارتودنسی

زمانی که دندان‌ها نامرتب هستند یا فک بالا و پایین (نسبت به هم) در موقعیت نادرستی قرار دارند نیاز به درمان ارتودنسی دندان وجود دارد. یک متخصص ارتودنسی (orthodontics)، با کمک انواع تکنیک ها و وسایل مختلف، نامرتبی دندان و ناهماهنگی های بین فکی را اصلاح می کند . او با اینکار نه تنها زیبایی بهتری به لبخند می بخشد، بلکه به بهبود عملکرد دهان و دندان نیز کمک می کند. این مقاله را بخوانید تا همه چیز درباره این تخصص دندانپزشکی را بدانید و ببنید یک ارتودنتیست چطور دندان های شما را مرتب می کند. مدت زمان ارتودنسی چقدر است؟ مدت زمان درمان ارتودنسی دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال نوع و شدت ناهنجاری دندان‌ها و فک‌ها، میزان اصلاح مورد نیاز و روش درمانی که متخصص ارتودنسی انتخاب کرده تاثیر زیادی روی این مد...

نوبت دهی تلفنی 33131254-013

در این خدمات چه چیزی ارایه میشود

orto4
ارتودنسی

درصورت رزرو برخوردار می شوید

orto3
ارتودنسی

درصورت رزرو برخوردار می شوید

orto5
ارتودنسی

درصورت رزرو برخوردار می شوید

توضیحات بیشتر

زمانی که دندان‌ها نامرتب هستند یا فک بالا و پایین (نسبت به هم) در موقعیت نادرستی قرار دارند نیاز به درمان ارتودنسی دندان وجود دارد. یک متخصص ارتودنسی (orthodontics)، با کمک انواع تکنیک ها و وسایل مختلف، نامرتبی دندان و ناهماهنگی های بین فکی را اصلاح می کند . او با اینکار نه تنها زیبایی بهتری به لبخند می بخشد، بلکه به بهبود عملکرد دهان و دندان نیز کمک می کند. این مقاله را بخوانید تا همه چیز درباره این تخصص دندانپزشکی را بدانید و ببنید یک ارتودنتیست چطور دندان های شما را مرتب می کند.

مدت زمان ارتودنسی چقدر است؟

مدت زمان درمان ارتودنسی دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال نوع و شدت ناهنجاری دندان‌ها و فک‌ها، میزان اصلاح مورد نیاز و روش درمانی که متخصص ارتودنسی انتخاب کرده تاثیر زیادی روی این مدت زمان دارند. بر اساس این عوامل مدت زمان متفاوت است و بین یک تا چند سال می‌تواند متغیر باشد.

به طور معمول، مدت زمان درمان ارتودنسی برای بیشتر بیماران بین یک تا دو سال است. اما برای برخی افراد با ناهنجاری‌های شدید و پیچیده مانند جابجایی بیش از حد دندان‌ها یا نوک دندان‌هایی که به شدت به داخل یا خارج از لثه فرو می‌روند، ممکن است مدت زمان درمان بیشتر از دو سال باشد.

در هر صورت، متخصص ارتودنسی شما پس از بررسی و ارزیابی دقیق ناهنجاری‌های دندانی و فکی شما، به شما توضیح خواهد داد که مدت زمان درمان در شرایط شما چقدر است و چه روش درمانی را پیشنهاد می‌دهد. در طی درمان ارتودنسی، شما باید به صورت دوره‌ای برای بررسی و تنظیم دستورالعمل‌های درمانی به مطب متخصص ارتودنسی مراجعه کنید.

نیاز به مشاوره دارید؟

کلینیک دندانپزشکی کادوس
تلفن تماس : 33131254-013
دریافت نوبت تلفنی
تلفن تماس : 33131254-013
کارشناسان کادوس
تلفن تماس : 33131254-013
کارشناس طراحی
تلفن تماس : 33131254-013
تماس با ما
تلفن تماس : 33131254-013

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *