دریافت تلفنی نوبت 33131254-013

لمینیت

لمینیت دندان یکی از بهترین راه‌های داشتن دندان‌هایی سفید، درخشان و مرتب و در یک کلام لبخندی زیبا است. در میان راهکارهای زیبایی دندان، چند سالی است که نام لمینت دندان به گوش می‌رسد. لمینت یا لمینیت دندان روشی پر طرفدار برای رفع بی‌نظمی‌های خفیف دندانی، شکستگی، ترک خوردگی و بدرنگی دندان‌ها است. لمینت سرامیکی دندان که با نام لامینیت هم شناخته می‌شود، یکی از پرکاربردترین روش‌های زیباسازی دندان ها است. لمینت دندان یکی از انواع خدمات دندانپزشکی زیبایی است که در طی آن موادی معمولاً از جنس سرامیک به صورت یک لایه نازک بر روی سطح جلوی دندان‌ها چسبانده می‌شود. استفاده از لمینت دندان علاوه بر رفع برخی از نواقص دندان و زیباتر کردن آن، می‌تواند استحکام دندان را نیز افزایش دهد. با...

نوبت دهی تلفنی 33131254-013

در این خدمات چه چیزی ارایه میشود

Dental lamination1
لمینیت

درصورت رزرو برخوردار می شوید

Dental lamination
لمینیت

درصورت رزرو برخوردار می شوید

توضیحات بیشتر

لمینیت دندان یکی از بهترین راه‌های داشتن دندان‌هایی سفید، درخشان و مرتب و در یک کلام لبخندی زیبا است. در میان راهکارهای زیبایی دندان، چند سالی است که نام لمینت دندان به گوش می‌رسد. لمینت یا لمینیت دندان روشی پر طرفدار برای رفع بی‌نظمی‌های خفیف دندانی، شکستگی، ترک خوردگی و بدرنگی دندان‌ها است. لمینت سرامیکی دندان که با نام لامینیت هم شناخته می‌شود، یکی از پرکاربردترین روش‌های زیباسازی دندان ها است.

لمینت دندان یکی از انواع خدمات دندانپزشکی زیبایی است که در طی آن موادی معمولاً از جنس سرامیک به صورت یک لایه نازک بر روی سطح جلوی دندان‌ها چسبانده می‌شود. استفاده از لمینت دندان علاوه بر رفع برخی از نواقص دندان و زیباتر کردن آن، می‌تواند استحکام دندان را نیز افزایش دهد. با توجه به اینکه بسیاری از عیوب و نواقص ظاهری دندان را می‌توان با لمینت دندان برطرف کرد، این روش یکی از پر کاربردترین انواع روش‌های اصلاح طرح لبخند شناخته می‌شود

لمینت دندان برای چه افرادی مناسب است؟

همانطور که گفته شد لمینت دندان برای رفع عیوب ظاهری دندان‌ها از جمله بد رنگی، فاصله بین دندان‌ها، دندان‌های کج، کوتاه و بلند بودن طول دندان‌ها و ترک و شکستگی دندان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این وجود از آنجایی که روش‌های متعددی برای اصلاح طرح لبخند وجود دارد، باید دندانپزشک متخصص دندان‌های فرد را معاینه کرده و بر اساس مشکل دندان‌ها بهترین روش را تعیین کند

افرادی که دارای لکه های دندانی ناشی از مصرف داروی تتراسایکلین هستند، با کمک روش لمینت دندان، می توانند این لکه ها را از بین ببرند.داروهای مشابه تتراسایکلین باعث تغییر رنگ دندان ها می شوند. از جمله این داروها می توان به کلروتتراسایکلین، دوکسی سایکلین و اکسی تتراسایکلین اشاره کرد.

در صورتی که فاصله بین دندان‌ها و یا کجی دندان‌ها در حد خفیف باشد می‌توان از روش لمینت دندان و یا کامپوزیت بهره برد. ولی در صورتی که این ناهنجاری‌ شدید باشد الزاماً باید از طریق ارتودنسی دندان، مشکلات دندان‌ها را برطرف کرد.

افرادی که از نوشیدنی های رنگی همچون نوشابه، قهوه، چای و … استفاده می کنند، معمولاً دارای دندان های زرد و نامناسبی هستند. این افراد می‌توانند با کمک روش لمینت دندان، به این مشکل خاتمه دهند.

در صورتی که تغییر رنگ دندان‌ها در حدی باشد که بتوان با بلیچینگ این بد رنگی‌ها را از بین برد، دیگر نیازی به لمینت دندان نخواهد بود؛ ولی اگر با بلیچینگ مشکل رنگ دندان برطرف نشود به ناچار باید سراغ روش لمینت رفت.

نیاز به مشاوره دارید؟

کلینیک دندانپزشکی کادوس
تلفن تماس : 33131254-013
دریافت نوبت تلفنی
تلفن تماس : 33131254-013
کارشناسان کادوس
تلفن تماس : 33131254-013
کارشناس طراحی
تلفن تماس : 33131254-013
تماس با ما
تلفن تماس : 33131254-013

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *