دریافت تلفنی نوبت 33131254-013

ایمپلنت(جراحی کاشت دندان)

ایمپلنت سرامیکی با وجود روش ایمپلنت سرامیکی دیگر هیچ‌گونه نگرانی وجود نخواهد داشت و تمامی افراد می‌توانند دندان‌های صاف و یک‌دست داشته باشند . وجود دندان‌های سفید و یک دست همیشه باعث افزایش اعتمادبه‌نفس افراد می‌شود و لبخند زیبا را به چهره فرد هدیه می‌کند. اما امروز یکی از مشکلاتی که اکثریت افراد با آن دست و پنجه نرم می‌کنند وجود دندان‌های آسیب‌دیده است که باعث کاهش اعتمادبه‌نفس آنها می‌شود اما . کدام یک از برندهای ایمپلنت مورد تایید هستند؟ چه افرادی کاندیدای ایمپلنت معرفی می‌شوند؟ ایمپلنت سرامیکی چیست؟ از قرن ۱۹۶۰ ایمپلنت‌ها از جنس تیتانیوم ساخته می‌شوند زیرا تیتانیوم جزو فلزهای سازگار با بدن انسان است و با گذشت زمان ایمپلنت با جنس زیرکونیا نیز روی کار آمد که از نظر هزینه مقرون و به‌صرفه‌تر خواهد ب...

نوبت دهی تلفنی 33131254-013

در این خدمات چه چیزی ارایه میشود

implant2
ایمپلنت

درصورت رزرو برخوردار می شوید

imp2
ایمپلنت

درصورت رزرو برخوردار می شوید

توضیحات بیشتر

ایمپلنت سرامیکی

با وجود روش ایمپلنت سرامیکی دیگر هیچ‌گونه نگرانی وجود نخواهد داشت و تمامی افراد می‌توانند دندان‌های صاف و یک‌دست داشته باشند . وجود دندان‌های سفید و یک دست همیشه باعث افزایش اعتمادبه‌نفس افراد می‌شود و لبخند زیبا را به چهره فرد هدیه می‌کند. اما امروز یکی از مشکلاتی که اکثریت افراد با آن دست و پنجه نرم می‌کنند وجود دندان‌های آسیب‌دیده است که باعث کاهش اعتمادبه‌نفس آنها می‌شود اما . کدام یک از برندهای ایمپلنت مورد تایید هستند؟ چه افرادی کاندیدای ایمپلنت معرفی می‌شوند؟

ایمپلنت سرامیکی چیست؟

از قرن ۱۹۶۰ ایمپلنت‌ها از جنس تیتانیوم ساخته می‌شوند زیرا تیتانیوم جزو فلزهای سازگار با بدن انسان است و با گذشت زمان ایمپلنت با جنس زیرکونیا نیز روی کار آمد که از نظر هزینه مقرون و به‌صرفه‌تر خواهد بود.  اما ایمپلنت سفید که همان سرامیکی نیز نام دارد به رنگ دندان انسان بوده و بدون وجود هیچگونه فلز در آن، با بدن انسان سازگاری خواهد داشت.

 ایمپلنت دندان به عنوان یک روش بسیار موثر برای جایگزینی دندان محسوب می‌شود. بدون شک داشتن لبخندی طبیعی و زیبا برای هر فردی خوشایند است. ایمپلنت سرامیکی یکی از روش‌های رایجی بوده که امروزه توانسته جایگزین خوبی برای دندان‌های از دست رفته افراد باشد. این نوع ایمپلنت‌ها با توجه به این موضوع تهیه می‌شوند که ماده‌ی سازنده آنها در ارتباط با استخوان بدن بیمار است و از نظر سمی بودن و واکنش با بدن کمترین خطر را برای بیمار ایجاد می‌کند اما در عین حال، ماده انتخاب شده باید از نظر استقامت و استحکام بیشترین فاکتورهای مورد نیاز را دارا باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟

کلینیک دندانپزشکی کادوس
تلفن تماس : 33131254-013
دریافت نوبت تلفنی
تلفن تماس : 33131254-013
کارشناسان کادوس
تلفن تماس : 33131254-013
کارشناس طراحی
تلفن تماس : 33131254-013
تماس با ما
تلفن تماس : 33131254-013

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *